Alleen geschikt voor privé gebruik in niet openbare ruimtes. Te allen tijde ouderlijk toezicht voorgeschreven. Alle speeltoestellen zijn pas bespeelbaar vanaf de leeftijd van 3 jaar tot en met een gewicht van 50kg.
| Gewicht | 230 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 2380 × 1060 × 440 mm |
| Inbegrepen | bevestigingsmaterialen |
| Dakbedekking inbegrepen | dakleer |
| Leeftijdsgroep | Kleuters |
| Keurmerk productmodel | Neutraal |
| Kolommen | 8,8 x 88 mm |
| Producttype | Speeltoestellen |
| Niet inbegrepen | glijbaan |
| Breedte | 2040 mm |
| Hoogte | 2870 mm |
| Lengte | 1200 mm |
| Tuindeco configurator id | c6ecccea5dba5d6b84598f0862116d63 |
| Voorgeboord | Nee |
| Vloerhoogte | 1370 mm |
| Extra informatie | Nokhoogte: 2930 mm |
| Geschikt voor publiek gebruik | Nee |
| Materiaal | Hout |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Vuren |
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Lengte | 200 – 250 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
PVC liner blauw
€469.00Oorspronkelijke prijs was: €469.00.€443.00Huidige prijs is: €443.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Zwart 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€36.00Huidige prijs is: €36.00. - Alle Producten
Flessenhouder
€84.00Oorspronkelijke prijs was: €84.00.€80.00Huidige prijs is: €80.00.













Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.