| Gewicht | 48 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1000 × 1000 × 20 mm |
| Inbegrepen | EPDM contactlijm (1-zijdige verlijming) |
| Kleurgroep | zwart |
| Breedte | 8000 mm |
| Lengte | 4000 mm |
| Dikte | 1.14 mm |
| Maatwerk | Nee |
| LSFR certificering | Ja |
| Materiaal | Epdm |
| Lengte | Tot 100 cm |
Actie!
Alle Producten
Set 17 – EPDM dakbedekking 8000x4000mm incl. Contactlijm (1-zijdige verlijming)
€734.00 Oorspronkelijke prijs was: €734.00.€683.00Huidige prijs is: €683.00.
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
PVC liner blauw
€469.00Oorspronkelijke prijs was: €469.00.€429.00Huidige prijs is: €429.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Bruin 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Honing geel 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Red Class Wood 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.