| Gewicht | 76.763 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1000 × 1000 × 20 mm |
| Inbegrepen | EPDM contactlijm (1-zijdige verlijming) |
| Kleurgroep | zwart |
| Breedte | 8900 mm |
| Lengte | 5750 mm |
| Dikte | 1.14 mm |
| Maatwerk | Nee |
| LSFR certificering | Ja |
| Materiaal | Epdm |
| Lengte | Tot 100 cm |
Actie!
Alle Producten
Set 23 – EPDM dakbedekking 8900x5750mm incl. Contactlijm (1-zijdige verlijming)
€1,179.00 Oorspronkelijke prijs was: €1,179.00.€1,092.00Huidige prijs is: €1,092.00.
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Bruin 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.