| Gewicht | 40.32 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1000 × 1000 × 20 mm |
| Inbegrepen | EPDM contactlijm (1-zijdige verlijming) |
| Kleurgroep | zwart |
| Breedte | 5600 mm |
| Lengte | 4800 mm |
| Dikte | 1.14 mm |
| Maatwerk | Nee |
| LSFR certificering | Ja |
| Materiaal | Epdm |
| Lengte | Tot 100 cm |
Actie!
Alle Producten
Set 13 – EPDM dakbedekking 5600x4800mm incl. Contactlijm (1-zijdige verlijming)
€619.00 Oorspronkelijke prijs was: €619.00.€574.00Huidige prijs is: €574.00.
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Bruin 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00. - Alle Producten
Impregneerolie t.b.v hottub
€25.00Oorspronkelijke prijs was: €25.00.€24.00Huidige prijs is: €24.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Bruin 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.