De voordeur is afsluitbaar.
De binnenramen zijn van gehard, brons getint glas.
| Gewicht | 2300 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 6050 × 1300 × 1200 mm |
| Inbegrepen | fundering |
| Glas | gehard isolatieglas |
| Daktype | lessenaarsdak |
| Niet inbegrepen | saunakachel |
| Glasdikte | 4-6-4mm |
| Saunabank | 2 niveaus, elzenhout |
| Deurtype | enkele deur |
| Roede | geen |
| Droging | gedroogd |
| Dakbekleding | vuren dakbeschot |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Breedte | 2540 mm |
| Lengte | 488 μm |
| Dakhelling | 8 degree |
| Aantal deuren | Ja |
| Nokhoogte | 2600 mm |
| Wanddikte | 40 mm |
| Duurzaamheidsklasse | Klasse 4 |
| Materiaal | Hout |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Vuren |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Lengte | 500+ cm |
Documenten
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Flessenhouder
€84.00Oorspronkelijke prijs was: €84.00.€78.00Huidige prijs is: €78.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Red Class Wood 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.