| Gewicht | 24 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1800 × 40 × 1200 mm |
| Keurmerk productmodel | Neutraal |
| Bevestigingsmethode | verzinkt geschoten |
| Breedte | 1800 mm |
| Hoogte | 1200 mm |
| Extra informatie | Twee poortdelen vormen samen een dubbele poort. Per element te bestellen. |
| Materiaal | Hout |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Grenen |
| Behandeling | Geïmpregneerd |
Actie!
Alle Producten
Rustiek tuinhek grenen groen geïmpregneerd 1200x1800x40mm
€169.00 Oorspronkelijke prijs was: €169.00.€166.00Huidige prijs is: €166.00.
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Embadecor Zilvergrijs 2,5 ltr
€81.00Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€75.00Huidige prijs is: €75.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Red Class Wood 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Zwart 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.