| Gewicht | 11 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 4000 × 145 × 45 mm |
| Attitm v01 tdi erp stocktype | Op voorraad |
| Kleurgroep | rood |
| Keurmerk productmodel | PEFC |
| Randafwerking | ronde hoeken |
| Droging | gedroogd |
| Keurmerk | PEFC |
| Breedte | 145 mm |
| Hoogte | 45 mm |
| Lengte | 4000 mm |
| Attitm v01 tdi erp atp leadtime | 5 |
| Kleur | Red class wood |
| Materiaal | Hout |
| Duurzaamheidsklasse | Klasse 3 |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Vuren |
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Kopmaat | 4,5 x 14,5 cm |
| Lengte | 300 – 400 cm |
Alle Producten
Vuren ligger 45x145x4000mm Red Class Wood ME
€28.00
De Red Class Wood ME vuren ligger heeft een afmeting van 45x145x4000mm en is gedroogd, geïmpregneerd en geschaafd. Uitgevoerd met 4 ronde hoeken en PEFC-keurmerk, verkrijgbaar bij 24GardenShop.nl voor €28,00.
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
PuraShield composiet vlonderplank 23x138x4000mm, ipé, semi-massief, fijne houtnerf, clip systeem
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€33.00Huidige prijs is: €33.00. - Alle Producten
Impregneerolie t.b.v hottub
€25.00Oorspronkelijke prijs was: €25.00.€24.00Huidige prijs is: €24.00. - Alle Producten
PuraShield composiet vlonderplank 23x138x3000mm, ebony black, massief, fijne houtnerf, clip systeem
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€33.00Huidige prijs is: €33.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.