| Gewicht | 0.402 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 130 × 80 × 50 mm |
| Kleurgroep | zwart |
| Pura kleur | black |
| Lengte | 58 mm |
| Diameter | 5.3 mm |
| Verpakkingseenheid | 75 piece |
| Extra informatie | Set 75 stuks |
| Lengte | Tot 100 cm |
Alle Producten
PuraFix vlonderplank schroef M5,3 x 58 RVS Ebony Black voor bovenzijde bevestiging – 75 stuks
€20.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
PuraTech 30 composiet triple profiel 33x170x3900mm, ebony black, fijne houtnerf
€54.00Oorspronkelijke prijs was: €54.00.€48.00Huidige prijs is: €48.00. - Alle Producten
Asschepset
€124.00Oorspronkelijke prijs was: €124.00.€114.00Huidige prijs is: €114.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.