| Gewicht | 6.5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 2900 × 170 × 33 mm |
| Pura kleur | dark grey |
| Kleurgroep | grijs |
| Brandklasse | Brandklasse E |
| Keurmerk | FSC |
| Keurmerk productmodel | FSC |
| Lattype | triple profiel |
| Breedte | 170 mm |
| Hoogte | 33 mm |
| Lengte | 2900 mm |
| Geprofileerd | Ja |
| Windbelasting | 5500 Pa |
| Effectieve breedte | 140 mm |
| Extra informatie | Blind te schroeven |
| Materiaal | Composiet |
| Kopmaat | 3,3 x 17 cm |
| Lengte | 250 – 300 cm |
Actie!
Alle Producten
PuraTech 30 composiet triple profiel 33x170x2900mm, dark grey, fijne houtnerf
€40.00 Oorspronkelijke prijs was: €40.00.€36.00Huidige prijs is: €36.00.
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
PuraTech 55 composiet dubbel profiel 33x170x2900mm, teak, fijne houtnerf
€47.00Oorspronkelijke prijs was: €47.00.€44.00Huidige prijs is: €44.00. - Alle Producten
PuraShield composiet vlonderplank 23x138x4000mm, teak, semi-massief, fijne houtnerf, clip systeem
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€33.00Huidige prijs is: €33.00.








Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.