| Gewicht | 11.664 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 4000 × 120 × 45 mm |
| Keurmerk productmodel | PEFC |
| Randafwerking | ronde hoeken |
| Droging | gedroogd |
| Keurmerk | PEFC |
| Breedte | 120 mm |
| Hoogte | 45 mm |
| Lengte | 4000 mm |
| Kernvrij | Ja |
| Topkwaliteit | Ja |
| Materiaal | Hout |
| Duurzaamheidsklasse | Klasse 3 |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Douglas |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Kopmaat | 4,5 x 12 cm |
| Lengte | 300 – 400 cm |
Alle Producten
Douglas ligger 45x120x4000mm, gedroogd, geschaafd, 4 ronde hoeken
€31.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
PuraTech 55 composiet dubbel profiel 33x170x2900mm, teak, fijne houtnerf
€47.00Oorspronkelijke prijs was: €47.00.€44.00Huidige prijs is: €44.00. - Alle Producten
PVC liner blauw
€469.00Oorspronkelijke prijs was: €469.00.€429.00Huidige prijs is: €429.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.