| Gewicht | 80 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 2300 × 1300 × 400 mm |
| Inbegrepen | bevestigingsmaterialen |
| Keurmerk productmodel | Neutraal |
| Kleurgroep | groen |
| Droging | kunstmatig gedroogd |
| Breedte | 2300 mm |
| Hoogte | 700 mm |
| Lengte | 2300 mm |
| Zitdiepte | 300 mm |
| Zitbreedte | 1300 mm |
| Zithoogte | 450 mm |
| Opklapbare zitting | Nee |
| Bladdiepte | 1300 mm |
| Bladbreedte | 1300 mm |
| Houtdikte | 45 mm |
| Extra informatie | Afmeting tafelblad: 130 x 1300 mm |
| Kleur | Groen |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Vuren |
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Lengte | 200 – 250 cm |
Picknicktafels
Picknicktafel vierkant Classic, vuren gedroogd, groen geïmpregneerd
€610.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Picknicktafels
Picknicktafel Basis 180 cm vuren gedroogd, groen geïmpregneerd
€200.00Oorspronkelijke prijs was: €200.00.€197.00Huidige prijs is: €197.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.