| Gewicht | 90 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 2500 × 1080 × 420 mm |
| Inbegrepen | bevestigingsmaterialen |
| Keurmerk productmodel | PEFC |
| Keurmerk | PEFC |
| Breedte | 1800 mm |
| Hoogte | 750 mm |
| Lengte | 2500 mm |
| Zitdiepte | 300 mm |
| Zitbreedte | 1810 mm |
| Zithoogte | 450 mm |
| Opklapbare zitting | Nee |
| Bladdiepte | 2500 mm |
| Bladbreedte | 2500 mm |
| Houtdikte | 45 mm |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Douglas |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Lengte | 200 – 250 cm |
Actie!
Picknicktafels
Picknicktafel superieur Boss
€669.00 Oorspronkelijke prijs was: €669.00.€658.00Huidige prijs is: €658.00.
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Picknicktafels
Picknicktafel rond Classic, vuren gedroogd, groen geïmpregneerd
€486.00Oorspronkelijke prijs was: €486.00.€477.00Huidige prijs is: €477.00. - Picknicktafels
Picknicktafel Extra 200 cm vuren gedroogd, groen geïmpregneerd
€226.00Oorspronkelijke prijs was: €226.00.€222.00Huidige prijs is: €222.00. - Picknicktafels
Picknicktafel Superieur 300 cm vuren gedroogd, groen geïmpregneerd
€327.00Oorspronkelijke prijs was: €327.00.€321.00Huidige prijs is: €321.00.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.