Beide zittingen zijn opklapbaar
Picknicktafels
Picknicktafel Superieur 300 cm vuren gedroogd, groen geïmpregneerd
€331.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
| Gewicht | 64 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 3000 × 800 × 300 mm |
| Inbegrepen | bevestigingsmaterialen |
| Keurmerk productmodel | Neutraal |
| Kleurgroep | groen |
| Droging | kunstmatig gedroogd |
| Breedte | 1620 mm |
| Hoogte | 760 mm |
| Lengte | 3000 mm |
| Zitdiepte | 300 mm |
| Zitbreedte | 760 mm |
| Zithoogte | 450 mm |
| Opklapbare zitting | Ja |
| Bladdiepte | 710 mm |
| Bladbreedte | 3000 mm |
| Houtdikte | 42 mm |
| Extra informatie | Beide zittingen zijn opklapbaar |
| Kleur | Groen |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Vuren |
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Lengte | 250 – 300 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.








Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.