Voor palen 12-20cm
Alle Producten
Inklem hoogteverstelling verzinkt M16 voor paal 12 tot 20 cm
€19.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 100 × 100 × 10 mm |
| Dikte | 3 mm |
| Verstelbaar | Ja |
| Extra informatie | Voor palen 12 – 200 mm |
| Draadstang diameter | 16 mm |
| Behandeling | Verzinkt |
| Lengte | Tot 100 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Embadecor Zilvergrijs 2,5 ltr
€81.00Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€77.00Huidige prijs is: €77.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.