| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 450 × 190 × 16 mm |
| Producttype | Speelaccessoires |
| Inbegrepen | touw |
| Breedte | 440 mm |
| Lengte ketting/touw | 2500 mm |
| Geschikt voor publiek gebruik | Nee |
| Materiaal | Polypropyleen |
| Houtsoort | Grenen |
| Lengte | Tot 100 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
PVC liner blauw
€469.00Oorspronkelijke prijs was: €469.00.€429.00Huidige prijs is: €429.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Honing geel 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Zilvergrijs 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00.









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.