| Gewicht | 0.49 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 180 × 330 × 70 mm |
| Producttype | Speelaccessoires |
| Diameter | 26 mm |
| Lengte ketting/touw | 1900 mm |
| Geschikt voor publiek gebruik | Nee |
| Materiaal | Polypropyleen |
| Lengte | Tot 100 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.