| Gewicht | 250 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 2000 × 800 × 900 mm |
| Inbegrepen | PVC Liner |
| Kachel installatie | extern |
| Kacheltype | houtgestookt |
| Diameter | 1850 mm |
| Voorgemonteerd | Nee |
| Inhoud (liter) | 1800 L |
| Binnendiameter | 1760 mm |
| Wanddikte | 42 mm |
| Buitenhoogte | 1040 mm |
| Binnenhoogte | 980 mm |
| Extra informatie | De kachel heeft een verwarmingscapaciteit van 25 kW en is gemaakt van roestvrij staal (RST AISI 304). De kachel is voorzien van een CE-certificering. |
| Behandeling | Thermisch gemodificeerd |
| Materiaal | Rvs |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Grenen |
| Lengte | 150 – 200 cm |
Hottubs
Hottub met externe RVS kachel Ø180 cm Thermowood
€2,425.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Documenten
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.







Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.