De kachel heeft een verwarmingscapaciteit van 35 kW en is gemaakt van roestvrij staal (RST AISI 304). De kachel is voorzien van een CE-certificering.
Binnenafmetingen kuip: 177 x 177 cm
| Gewicht | 300 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 2300 × 1250 × 2230 mm |
| Inbegrepen | led-verlichting |
| Kachel installatie | intern |
| Kacheltype | houtgestookt |
| Breedte | 2050 mm |
| Lengte | 2050 mm |
| Voorgemonteerd | Ja |
| Inhoud (liter) | 1800 L |
| Binnendiameter | 1770 mm |
| Wanddikte | 18 mm |
| Buitenhoogte | 1100 mm |
| Binnenhoogte | 990 mm |
| Extra informatie | De kachel heeft een verwarmingscapaciteit van 35 kW en is gemaakt van roestvrij staal (RST AISI 304). De kachel is voorzien van een CE-certificering. |
| Behandeling | Thermisch gemodificeerd |
| Materiaal | Polyester |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Grenen |
| Lengte | 200 – 250 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.







Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.