| Gewicht | 5.8 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1800 × 68 × 68 mm |
| Attitm v01 tdi erp stocktype | Op voorraad |
| Keurmerk productmodel | PEFC |
| Randafwerking | ronde hoeken |
| Keurmerk | PEFC |
| Droging | vers |
| Breedte | 68 mm |
| Hoogte | 68 mm |
| Lengte | 1800 mm |
| Attitm v01 tdi erp atp leadtime | 5 |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| Duurzaamheidsklasse | Klasse 3 |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Grenen |
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Kopmaat | 6,8 x 6,8 cm |
| Lengte | 150 – 200 cm |
Alle Producten
Grenen paal 68x68x1800mm, vers, groen geïmpregneerd, geschaafd, 4 ronde hoeken
€9.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
PuraShield composiet vlonderplank 23x138x3000mm, ebony black, massief, fijne houtnerf, clip systeem
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€33.00Huidige prijs is: €33.00. - Alle Producten
Embadecor Rustiek Eiken 2,5 ltr
€81.00Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€75.00Huidige prijs is: €75.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.