Kant en klaar glaspaneel 4-vaks verdeling smal.
Dikte wand ca. 7cm
Actie!
Glazenwanden
Glaswand modern zwart enkel Wandmodule B45 x H224 cm
€199.00 Oorspronkelijke prijs was: €199.00.€189.00Huidige prijs is: €189.00.
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 2240 × 450 × 70 mm |
| Glas | gehard enkelglas |
| Glasdikte | 4mm |
| Kleurgroep | zwart |
| Breedte | 450 mm |
| Hoogte | 2240 mm |
| Extra informatie | Kant-en-klaar glaspaneel, 4-vakken verdeling |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Glas |
| Afwerking | Geschaafd |
| Behandeling | Gespoten |
| Houtsoort | Vuren |
| Lengte | 200 – 250 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Onlangs bekeken
- Tuinstoelen
Loveseat Parijs vuren gedroogd, groen geïmpregneerd
€291.00Oorspronkelijke prijs was: €291.00.€286.00Huidige prijs is: €286.00.



Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.