Let op: u dient het unieke pakketnummer, te vinden op het label wat aan de bovenzijde van de geleverde pakketten bevestigd is, te bewaren voor eventuele reclamaties. Zonder dit pakketnummer kunnen wij helaas geen service-verzoeken in behandeling nemen.
Alle Producten
Blokhut – Tuinhuis Otto | 28 mm | vuren onbehandeld
€1,424.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
| Gewicht | 495 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 3300 × 1180 × 500 mm |
| Blokhut behandeling | onbehandeld |
| Roede | losse roedes |
| Daktype | zadeldak |
| Glasdikte | 4mm |
| Glas | enkel glas |
| Droging | gedroogd |
| Inbegrepen | cilinderslot |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Breedte | 3600 mm |
| Lengte | 3600 mm |
| Tuindeco configurator id | 2ae7ac5b22c75ecbbfc09b380103261d |
| Inhoud (m³) | 22.8 m³ |
| Fundering | 340 x 3400 mm |
| Aantal kamers | Ja |
| Totaal oppervlak | 11.4 m² |
| Wanddikte | 28 mm |
| Dakoppervlak | 15.1 m² |
| Geschikte dakpan | Nee |
| Aantal vaste ramen | Ja |
| Binnenoppervlak vloer | 11.4 m² |
| Hoekprofiel afmetingen | 100 mm |
| Duurzaamheidsklasse | Klasse 4 |
| Materiaal | Hout |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Vuren |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Lengte | 300 – 400 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Carefree Protect zwarte teer 2,5 ltr
€40.00Oorspronkelijke prijs was: €40.00.€39.00Huidige prijs is: €39.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Bruin 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€36.00Huidige prijs is: €36.00.










Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.