Zelfborende schroeven met EPDM dichting
Voor het monteren van 5 Easypan of 5 Aquapan platen, incl. nokken en windveren, zijn ongeveer 40 schroeven nodig
Alle Producten
Aquapan / Easypan schroeven – antraciet – 20 mm – doos van 40 stuks
€11.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
| Gewicht | 0.28 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 100 × 100 × 100 mm |
| Met schroefdraad | voldraad |
| Kleurgroep | grijs |
| Lengte | 20 mm |
| Diameter | 4.8 mm |
| Verpakkingseenheid | 40 piece |
| Kleur | Antraciet |
| Lengte | Tot 100 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Bruin 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.