Zelfborende schroeven met EPDM dichting
Voor het monteren van 5 Easypan of 5 Aquapan platen, incl. nokken en windveren, zijn ongeveer 40 schroeven nodig
Alle Producten
Aquapan / Easypan schroeven – rood – 20 mm – doos van 40 stuks
€11.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
| Gewicht | 6 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 100 × 100 × 180 mm |
| Met schroefdraad | voldraad |
| Kleurgroep | rood |
| Lengte | 20 mm |
| Diameter | 4.8 mm |
| Verpakkingseenheid | 40 piece |
| Kleur | Rood |
| Lengte | Tot 100 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Carefree Protect zwarte teer 2,5 ltr
€40.00Oorspronkelijke prijs was: €40.00.€38.00Huidige prijs is: €38.00. - Alle Producten
Embadecor Zilvergrijs 2,5 ltr
€81.00Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€75.00Huidige prijs is: €75.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Zilvergrijs 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00. - Alle Producten
Asschepset
€124.00Oorspronkelijke prijs was: €124.00.€114.00Huidige prijs is: €114.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.