Laat water door, maar onkruid niet.
Te gebruiken onder natuursteen, bestrating, blokhutten, vlonders en grind. Vraag uw dealer naar de mogelijkheden met betrekking tot afname per m²
Actie!
Anti-worteldoek
Anti-worteldoek B525 cm, rol 100m
€385.00 Oorspronkelijke prijs was: €385.00.€353.00Huidige prijs is: €353.00.
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
| Gewicht | 58.5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 2650 × 250 × 250 mm |
| Kleurgroep | zwart |
| Breedte | 5.25 m |
| Lengte | 100 m |
| Extra informatie | Laat water door, maar onkruid niet. |
| Materiaal | Polypropyleen |
| Lengte | 250 – 300 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Anti-worteldoek
Anti-worteldoek B165 cm, rol 100m
€142.00Oorspronkelijke prijs was: €142.00.€130.00Huidige prijs is: €130.00. - Anti-worteldoek
Anti-worteldoek B330 cm, rol 100m
€242.00Oorspronkelijke prijs was: €242.00.€222.00Huidige prijs is: €222.00. - Anti-worteldoek
Anti-worteldoek B420 cm, rol 100m
€308.00Oorspronkelijke prijs was: €308.00.€283.00Huidige prijs is: €283.00. - Anti-worteldoek
Anti-worteldoek B105 cm, rol 100m
€76.00Oorspronkelijke prijs was: €76.00.€71.00Huidige prijs is: €71.00.
Onlangs bekeken
- Buitenleven
Dakgootset verzinkt 125 mm voor blokhut Jackson
€944.00Oorspronkelijke prijs was: €944.00.€847.00Huidige prijs is: €847.00.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.