Laat water door, maar onkruid niet.
Te gebruiken onder natuursteen, bestrating, blokhutten, vlonders en grind. Vraag uw dealer naar de mogelijkheden met betrekking tot afname per m²
Actie!
Anti-worteldoek
Anti-worteldoek B330 cm, rol 100m
€242.00 Oorspronkelijke prijs was: €242.00.€229.00Huidige prijs is: €229.00.
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
| Gewicht | 33.5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1000 × 33 × 0.01 mm |
| Kleurgroep | zwart |
| Breedte | 3.3 m |
| Lengte | 100 m |
| Extra informatie | Laat water door, maar onkruid niet. |
| Materiaal | Polypropyleen |
| Lengte | Tot 100 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Anti-worteldoek
Anti-worteldoek B105 cm, rol 100m
€76.00Oorspronkelijke prijs was: €76.00.€73.00Huidige prijs is: €73.00. - Anti-worteldoek
Anti-worteldoek B525 cm, rol 100m
€385.00Oorspronkelijke prijs was: €385.00.€364.00Huidige prijs is: €364.00. - Anti-worteldoek
Anti-worteldoek B165 cm, rol 100m
€142.00Oorspronkelijke prijs was: €142.00.€134.00Huidige prijs is: €134.00. - Anti-worteldoek
Anti-worteldoek B210 cm, rol 100m
€154.00Oorspronkelijke prijs was: €154.00.€146.00Huidige prijs is: €146.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.