| Gewicht | 5 kg |
|---|---|
| Inbegrepen | bouwtekening |
| Niet inbegrepen | schommels |
| Keurmerk productmodel | Neutraal |
| Kolommen | 8,8 x 88 mm |
| Producttype | Schommels |
| Attitm v01 tdi erp stocktype | Op aanvraag |
| Zelfbouw | Nee |
| Hoogte | 2340 mm |
| Lengte | 3150 mm |
| Tuindeco configurator id | 7cbe855809a15936ab1bae4418a4bd46 |
| Voorgeboord | Nee |
| Geschikt voor publiek gebruik | Nee |
| Materiaal | Hout |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Douglas |
| Behandeling | Onbehandeld |
Alle Producten
Aanbouwschommel speeltoestel Swing, douglas
€198.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Carefree Protect zwarte teer 2,5 ltr
€40.00Oorspronkelijke prijs was: €40.00.€38.00Huidige prijs is: €38.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Red Class Wood 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00.








Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.