| Gewicht | 89 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 2700 × 900 × 190 mm |
| Attitm v01 tdi erp stocktype | Op voorraad |
| Producttype | Schommels |
| Keurmerk productmodel | PEFC |
| Keurmerk | PEFC |
| Zelfbouw | Nee |
| Hoogte | 2460 mm |
| Voorgeboord | Nee |
| Attitm v01 tdi erp atp leadtime | 13 |
| Geschikt voor publiek gebruik | Nee |
| Materiaal | Hout |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Douglas |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Lengte | 250 – 300 cm |
Alle Producten
Aanbouwschommel speeltoestel houtpakket Challenger, douglas
€328.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Embadecor Zilvergrijs 2,5 ltr
€81.00Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€75.00Huidige prijs is: €75.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Bruin 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00. - Alle Producten
PVC liner blauw
€469.00Oorspronkelijke prijs was: €469.00.€429.00Huidige prijs is: €429.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.