| Gewicht | 25.5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 2130 × 160 × 170 mm |
| Attitm v01 tdi erp stocktype | Op voorraad |
| Kolommen | 6,8 x 68 mm |
| Producttype | Houtpakketten speeltoestellen |
| Keurmerk productmodel | PEFC |
| Keurmerk | PEFC |
| Zelfbouw | Nee |
| Lengte | 2000 mm |
| Voorgeboord | Nee |
| Attitm v01 tdi erp atp leadtime | 13 |
| Geschikt voor publiek gebruik | Nee |
| Materiaal | Hout |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Douglas |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Lengte | 200 – 250 cm |
Alle Producten
Aanbouwbrug speeltoestel houtpakket Bridge, douglas
€58.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Red Class Wood 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Zwart 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Zilvergrijs 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.