| Gewicht | 36 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1530 × 700 × 210 mm |
| Keurmerk | Indonesian Legal Wood |
| Breedte | 510 mm |
| Hoogte | 910 mm |
| Lengte | 1500 mm |
| Zithoogte | 440 mm |
| Houtsoort | Teak |
| Materiaal | Hout |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Lengte | 150 – 200 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Honing geel 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Carefree Protect zwarte teer 2,5 ltr
€40.00Oorspronkelijke prijs was: €40.00.€38.00Huidige prijs is: €38.00. - Alle Producten
Embadecor Pine 2,5 ltr
€81.00Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€75.00Huidige prijs is: €75.00. - Alle Producten
Impregneerolie t.b.v hottub
€25.00Oorspronkelijke prijs was: €25.00.€24.00Huidige prijs is: €24.00.
Onlangs bekeken
- Planken
Multiplex 18x1220x2440mm
€54.00Oorspronkelijke prijs was: €54.00.€52.00Huidige prijs is: €52.00.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.