| Gewicht | 1.42 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 910 × 150 × 150 mm |
| Kleurgroep | rood |
| Breedte | 230 mm |
| Hoogte | 90 mm |
| Lengte | 910 mm |
| Dikte | 3.5 mm |
| Maatwerk | Nee |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Rood |
| Afwerking | Granulaat |
| Lengte | Tot 100 cm |
Actie!
Alle Producten
Aqua-pan rood leislag windveer 90 cm
€18.00 Oorspronkelijke prijs was: €18.00.€17.00Huidige prijs is: €17.00.
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Red Class Wood 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Zilvergrijs 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Embadecor Zilvergrijs 2,5 ltr
€81.00Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€75.00Huidige prijs is: €75.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Zilvergrijs 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.