Kan voor platformhoogtes van 120 cm of 150 cm gebruikt worden
Alle Producten
Aanbouwklimwand speeltoestel zelfbouwdoos Ramp
€53.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
| Gewicht | 0.176 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 80 × 222 × 121 mm |
| Inbegrepen | bouwtekening |
| Keurmerk productmodel | Neutraal |
| Niet inbegrepen | houtpakket |
| Producttype | Zelfbouwdozen speeltoestellen |
| Breedte | 500 mm |
| Lengte | 2000 mm |
| Extra informatie | Kan voor platformhoogtes van 1200 mm of 1500 mm gebruikt worden |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Flessenhouder
€84.00Oorspronkelijke prijs was: €84.00.€78.00Huidige prijs is: €78.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Honing geel 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.