| Gewicht | 120 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 700 × 500 × 70 mm |
| Inbegrepen | bouwtekening |
| Keurmerk productmodel | Neutraal |
| Niet inbegrepen | houtpakket |
| Producttype | Zelfbouwdozen speeltoestellen |
| Breedte | 1010 mm |
| Hoogte | 2160 mm |
| Lengte | 570 mm |
| Lengte | Tot 100 cm |
Alle Producten
Aanbouwtrap speeltoestel zelfbouwdoos Steps
€49.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Red Class Wood 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Honing geel 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Embadecor Ebben 2,5 ltr
€81.00Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€75.00Huidige prijs is: €75.00. - Alle Producten
Embadecor Zilvergrijs 2,5 ltr
€81.00Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€75.00Huidige prijs is: €75.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.