4 vlakken mozaïek met geschaafd structuur, voorzien van kunststof kliksysteem
Alle Producten
Tuintegel hardhout Bangkirai Siantar 300x300mm
€3.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
| Gewicht | 0.2 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 300 × 300 × 20 mm |
| Structuur | reliëf |
| Keurmerk | Indonesian Legal Wood |
| Strips | 1,2 x 68 mm |
| Bevestigingsmethode | kunststof kliksysteem |
| Breedte | 300 mm |
| Hoogte | 20 mm |
| Lengte | 300 mm |
| Materiaal | Hout |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Bangkirai |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Lengte | Tot 100 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Red Class Wood 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Zilvergrijs 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00. - Alle Producten
Carefree Protect zwarte teer 2,5 ltr
€40.00Oorspronkelijke prijs was: €40.00.€38.00Huidige prijs is: €38.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Honing geel 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.