| Gewicht | 12 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1800 × 800 × 40 mm |
| Keurmerk productmodel | PEFC |
| Keurmerk | PEFC |
| Kleurgroep | groen |
| Strips | 2,0 x 90 mm |
| Bevestigingsmethode | pen-gat verbinding |
| Breedte | 1800 mm |
| Hoogte | 800 mm |
| Latafstand | 70 mm |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| Houtsoort | Grenen |
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Lengte | 150 – 200 cm |
Alle Producten
Tuinhek grenen groen geïmpregneerd De Luxe 800x1800mm
€104.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Zilvergrijs 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Honing geel 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Impregneerolie t.b.v hottub
€25.00Oorspronkelijke prijs was: €25.00.€24.00Huidige prijs is: €24.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Bruin 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.