| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 320 × 320 × 120 mm |
| Niet inbegrepen | messing bol (P002440) |
| Keurmerk productmodel | Neutraal |
| Kleurgroep | zwart |
| Breedte | 320 mm |
| Hoogte | 120 mm |
| Lengte | 320 mm |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | Tot 100 cm |
Actie!
Alle Producten
Afdekkap (exclusief bol) – Zwart – Vierkant dak
€42.00 Oorspronkelijke prijs was: €42.00.€37.00Huidige prijs is: €37.00.
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Carefree Protect zwarte teer 2,5 ltr
€40.00Oorspronkelijke prijs was: €40.00.€38.00Huidige prijs is: €38.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Zilvergrijs 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00. - Alle Producten
Impregneerolie t.b.v hottub
€25.00Oorspronkelijke prijs was: €25.00.€24.00Huidige prijs is: €24.00.
Onlangs bekeken
- Daktrimmen
Aluminium daktrim set t.b.v. Oslo XL type 1-4
€195.00Oorspronkelijke prijs was: €195.00.€176.00Huidige prijs is: €176.00. - Daktrimmen
Aluminium daktrim zwart t.b.v. Lemmer
€204.00Oorspronkelijke prijs was: €204.00.€184.00Huidige prijs is: €184.00. - Daktrimmen
Aluminium daktrim set RCW Platdak XL uitbreiding
€38.00Oorspronkelijke prijs was: €38.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Daktrimmen
Aluminium daktrim set t.b.v. Oslo XL type 9-12
€292.00Oorspronkelijke prijs was: €292.00.€263.00Huidige prijs is: €263.00.









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.