Voor het behandelen van hardhouten tuinmeubelen. Door toevoeging van was ontstaat er een harde beschermlaag
Alle Producten
Carefree Protect hardhoutolie 0,75 ltr
€15.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
| Gewicht | 1.153 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 110 × 110 × 135 mm |
| Toe te passen op | hout |
| Dekking | transparant |
| Kleurgroep | transparant |
| Moet geprimed | Nee |
| Inhoud (liter) | 0.75 L |
| Extra informatie | Voor het behandelen van hardhouten tuinmeubelen. Door toevoeging van was ontstaat er een harde beschermlaag |
| Kleur | Kleurloos |
| Lengte | Tot 100 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Embadecor Ebben 2,5 ltr
€81.00Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€75.00Huidige prijs is: €75.00. - Alle Producten
Flessenhouder
€84.00Oorspronkelijke prijs was: €84.00.€78.00Huidige prijs is: €78.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Zwart 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.