| Gewicht | 34 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1800 × 1800 × 50 mm |
| Attitm v01 tdi erp stocktype | Op voorraad |
| Bevestigingsmethode | RVS geschroefd |
| Keurmerk productmodel | Neutraal |
| Boven-/onderlat | 4,2 x 68 mm |
| Droging | kunstmatig gedroogd |
| Breedte | 1800 mm |
| Hoogte | 1800 mm |
| Dicht scherm | Ja |
| Attitm v01 tdi erp atp leadtime | 13 |
| Materiaal | Hout |
| Duurzaamheidsklasse | Klasse 3 |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Douglas |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Lengte | 150 – 200 cm |
Actie!
Alle Producten
Tuinscherm Kufstein, douglas, RVS-geschroefd, 1800x1800mm
€236.00 Oorspronkelijke prijs was: €236.00.€232.00Huidige prijs is: €232.00.
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Zwart 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00. - Alle Producten
Asschepset
€124.00Oorspronkelijke prijs was: €124.00.€114.00Huidige prijs is: €114.00. - Alle Producten
Carefree Protect zwarte teer 2,5 ltr
€40.00Oorspronkelijke prijs was: €40.00.€38.00Huidige prijs is: €38.00. - Alle Producten
Impregneerolie t.b.v hottub
€25.00Oorspronkelijke prijs was: €25.00.€24.00Huidige prijs is: €24.00.







Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.