| Gewicht | 19 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1225 × 32 × 155 mm |
| Producttype | Zandbakken |
| Keurmerk productmodel | Neutraal |
| Attitm v01 tdi erp stocktype | Op aanvraag |
| Breedte | 1200 mm |
| Lengte | 1200 mm |
| Tuindeco configurator id | 95320ab813125742a9c68f730880c600 |
| Houtdikte | 16 mm |
| Extra informatie | Zitplanken rondom |
| Geschikt voor publiek gebruik | Nee |
| Materiaal | Hout |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Douglas |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Lengte | 100 – 150 cm |
Actie!
Alle Producten
Zandbak vierkant 1200x1200mm, douglas
€125.00 Oorspronkelijke prijs was: €125.00.€123.00Huidige prijs is: €123.00.
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Bruin 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Red Class Wood 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00.
Onlangs bekeken
- Alle Producten
Zandbak vierkant 1500x1500mm, douglas
€138.00Oorspronkelijke prijs was: €138.00.€136.00Huidige prijs is: €136.00.







Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.