| Gewicht | 2.25 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1850 × 145 × 21 mm |
| Keurmerk productmodel | Neutraal |
| Lattype | triple profiel |
| Breedte | 145 mm |
| Hoogte | 21 mm |
| Lengte | 1850 mm |
| Effectieve breedte | 132 mm |
| Extra informatie | Blind te schroeven |
| Duurzaamheidsklasse | Klasse 1 |
| Behandeling | Thermisch gemodificeerd |
| Materiaal | Hout |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Ayous |
| Kopmaat | 2,1 x 14,5 cm |
| Lengte | 150 – 200 cm |

Alle Producten
Ayous hardhout triple profiel 21x145x1850mm, thermisch gemodificeerd, geschaafd
€25.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Red Class Wood 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Embadecor Ebben 2,5 ltr
€81.00Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€75.00Huidige prijs is: €75.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Bruin 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00.




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.