Dikte spijlen: 4,0 x 6,0 cm
Dikte boven- /onderregel: 4,5 x 7,0 cm
Alle Producten
Tuinhek Balustrade Douglas 990x1800mm
€164.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
| Gewicht | 9.5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1800 × 990 × 70 mm |
| Strips | 4,0 x 60 mm |
| Keurmerk productmodel | Neutraal |
| Droging | gedroogd |
| Breedte | 1800 mm |
| Hoogte | 990 mm |
| Latafstand | 40 mm |
| Extra informatie | Dikte spijlen: 4,0 x 60 mm |
| Materiaal | Hout |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Douglas |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Lengte | 150 – 200 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Embadecor Zilvergrijs 2,5 ltr
€81.00Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€75.00Huidige prijs is: €75.00. - Alle Producten
PVC liner blauw
€469.00Oorspronkelijke prijs was: €469.00.€429.00Huidige prijs is: €429.00.








Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.