| Gewicht | 10.6 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 2950 × 530 × 330 mm |
| Attitm v01 tdi erp stocktype | Op aanvraag |
| Kleurgroep | groen |
| Lengte | 3000 mm |
| Extra informatie | Geschikt voor platform hoogtes tussen de 130-1600 mm |
| Geschikt voor publiek gebruik | Nee |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Kunststof |
| Lengte | 250 – 300 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Zilvergrijs 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00. - Alle Producten
Impregneerolie t.b.v hottub
€25.00Oorspronkelijke prijs was: €25.00.€24.00Huidige prijs is: €24.00.








Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.