Wandlamp met 2 spots (van 1.5Watt) met een strak vierkant design. Een spot schijnt omhoog en de andere omlaag.
Alle Producten
Wandlamp up / down zwart per stuk incl. kabel van 7m1
€41.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
| Gewicht | 2 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 280 × 220 × 120 mm |
| Inbegrepen | kabel (7mtr) |
| IP-waarde | IP65 |
| Keurmerk | RoHS |
| Energielabel | F |
| Kleurgroep | zwart |
| Lichtkleur | Warmwit (2700K) |
| Lumen | 175 lumen |
| Breedte | 55 mm |
| Hoogte | 85 mm |
| Lengte | 55 mm |
| Wattage | 3 W |
| Dimbaar | Ja |
| Extra informatie | Set van 2 stuks |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | Tot 100 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Red Class Wood 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Zwart 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Asschepset
€124.00Oorspronkelijke prijs was: €124.00.€114.00Huidige prijs is: €114.00.








Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.