| Gewicht | 17.5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1500 × 500 × 80 mm |
| Roede | losse roedes |
| Keurmerk productmodel | PEFC |
| Raamtype | vast raam |
| Glasdikte | 4mm |
| Glas | enkel glas |
| Keurmerk | PEFC |
| Kleurgroep | zwart |
| Breedte | 450 mm |
| Hoogte | 1500 mm |
| Binnenafmeting kozijn | 40,0 x 1450 mm |
| Buitenafmeting kozijn | 45,0 x 1500 mm |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Glas |
| Behandeling | Gespoten |
| Houtsoort | Vuren |
| Lengte | 100 – 150 cm |
Alle Producten
Vuren vastraam zwart gespoten (zijlicht) 450x1500mm
€102.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Asschepset
€124.00Oorspronkelijke prijs was: €124.00.€114.00Huidige prijs is: €114.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Zwart 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Honing geel 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.