| Gewicht | 13.81 kg |
|---|---|
| Roede | losse roedes |
| Keurmerk productmodel | PEFC |
| Attitm v01 tdi erp stocktype | Op aanvraag |
| Raamtype | uitzetraam |
| Inbegrepen | raambeslag RVS |
| Glasdikte | 4mm |
| Glas | enkel glas |
| Keurmerk | PEFC |
| Kleurgroep | zwart |
| Breedte | 850 mm |
| Hoogte | 635 mm |
| Glasafmetingen | 65,4 x 45,4 mm |
| Raamafmetingen | 74,8 x 548 mm |
| Binnenafmeting kozijn | 85,0 x 635 mm |
| Buitenafmeting kozijn | 90,0 x 700 mm |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Glas |
| Behandeling | Gespoten |
| Houtsoort | Vuren |
Alle Producten
Vuren uitzetraam 6-ruits zwart gespoten B900xH700mm buitenmaat
€243.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Bruin 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00. - Alle Producten
Asschepset
€124.00Oorspronkelijke prijs was: €124.00.€114.00Huidige prijs is: €114.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Zwart 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Flessenhouder
€84.00Oorspronkelijke prijs was: €84.00.€78.00Huidige prijs is: €78.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.