T.b.v. schermen
Alle Producten
Verzinkte afdeklijst 50 mm U-profiel 180 cm (3-planks) zwart
€28.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
| Gewicht | 2 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 50 × 30 × 20 mm |
| Breedte | 50 mm |
| Hoogte | 42 mm |
| Lengte | 1800 mm |
| Kleur | Zwart |
| Behandeling | Poedergecoat |
| Materiaal | Staal |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Zilvergrijs 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Red Class Wood 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00.







Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.