| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1320 × 630 × 75 mm |
| Blokhut behandeling | onbehandeld |
| Attitm v01 tdi erp stocktype | Op voorraad |
| Glasdikte | 8mm |
| Keurmerk productmodel | Neutraal |
| Raamtype | uitzetraam |
| Roede | geen |
| Inbegrepen | raambeslag RVS |
| Glas | enkel glas |
| Breedte | 1320 mm |
| Hoogte | 630 mm |
| Glasafmetingen | 122 x 520 mm |
| Attitm v01 tdi erp atp leadtime | 13 |
| Raamafmetingen | 132 x 630 mm |
| Binnenafmeting kozijn | 132 x 630 mm |
| Buitenafmeting kozijn | 144 x 750 mm |
| Materiaal | Rvs |
| Houtsoort | Vuren |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Lengte | 100 – 150 cm |

Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.

Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.