KOMO-gecertificeerd
Alle Producten
Tuinscherm Enschede, groen geïmpregneerd grenen, RVS-geschroefd, 21-planks (19+2) 1800x1300mm
€74.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
| Gewicht | 35 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1800 × 48 × 1300 mm |
| Bevestigingsmethode | RVS geschroefd |
| Keurmerk productmodel | PEFC |
| Plank | 1,6 x 140 mm |
| Tussenlatmaat | 1,6 x 140 mm |
| Keurmerk | PEFC |
| Kleurgroep | groen |
| Breedte | 1800 mm |
| Hoogte | 1300 mm |
| Aantal planken | 19 |
| Dicht scherm | Nee |
| Aantal planken (publicatie) | 21 (19+2) |
| Horizontaal bruikbaar | Nee |
| Aantal tussenlatten | 2 |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| Duurzaamheidsklasse | Klasse 3 |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Grenen |
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Lengte | 150 – 200 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Asschepset
€124.00Oorspronkelijke prijs was: €124.00.€114.00Huidige prijs is: €114.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Zwart 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00. - Alle Producten
Embadecor Ebben 2,5 ltr
€81.00Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€75.00Huidige prijs is: €75.00.








Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.