| Gewicht | 24.05 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1800 × 43 × 1800 mm |
| Keurmerk | Indonesian Legal Wood |
| Bevestigingsmethode | RVS geschroefd |
| Tussenlatmaat | 1,4 x 140 mm |
| Plank | 1,4 x 140 mm |
| Breedte | 1800 mm |
| Hoogte | 1800 mm |
| Aantal planken | 19 |
| Dicht scherm | Nee |
| Minimale hoogte | 900 mm |
| Aantal planken (publicatie) | 21 (19+2) |
| Horizontaal bruikbaar | Nee |
| Aantal tussenlatten | 2 |
| Materiaal | Hout |
| Afwerking | 1 zijde met 2 v-groeven |
| Houtsoort | Keruing |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Lengte | 150 – 200 cm |
Alle Producten
Tuinscherm Dronten, keruing hardhout, RVS-geschroefd, 21-planks (19+2) 180 x 180/90 cm
€225.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Zilvergrijs 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00.







Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.