| Gewicht | 32.5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1800 × 43 × 1800 mm |
| Plank | 1,5 x 140 mm |
| Tussenlatmaat | 1,5 x 70 mm |
| Keurmerk productmodel | PEFC |
| Bevestigingsmethode | geschroefd |
| Keurmerk | PEFC |
| Kleurgroep | groen |
| Breedte | 1800 mm |
| Hoogte | 1800 mm |
| Aantal planken | 15 |
| Dicht scherm | Nee |
| Aantal planken (publicatie) | 18 (15+3) |
| Horizontaal bruikbaar | Nee |
| Aantal tussenlatten | 3 |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| Duurzaamheidsklasse | Klasse 3 |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Grenen |
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Lengte | 150 – 200 cm |
Alle Producten
Tuinscherm Den Haag toog, groen geïmpregneerd grenen, geschroefd, 18-planks (15+3) 1800x1800mm
€69.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Bruin 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00. - Alle Producten
Impregneerolie t.b.v hottub
€25.00Oorspronkelijke prijs was: €25.00.€24.00Huidige prijs is: €24.00. - Alle Producten
PVC liner blauw
€469.00Oorspronkelijke prijs was: €469.00.€429.00Huidige prijs is: €429.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.