| Gewicht | 39 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1800 × 48 × 1800 mm |
| Bevestigingsmethode | RVS geschroefd |
| Kleurgroep | rood |
| Keurmerk productmodel | PEFC |
| Plank | 1,6 x 140 mm |
| Tussenlatmaat | 1,6 x 140 mm |
| Keurmerk | PEFC |
| Breedte | 1800 mm |
| Hoogte | 1800 mm |
| Aantal planken | 19 |
| Dicht scherm | Nee |
| Aantal planken (publicatie) | 21 (19+2) |
| Horizontaal bruikbaar | Nee |
| Aantal tussenlatten | 2 |
| Kleur | Red class wood |
| Materiaal | Hout |
| Duurzaamheidsklasse | Klasse 3 |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Vuren |
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Lengte | 150 – 200 cm |
Alle Producten
Tuinscherm Casablanca, Red Class Wood geïmpregneerd ME vuren, RVS-geschroefd, 21-planks (19+2) 1800x1800mm
€110.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
PVC liner blauw
€469.00Oorspronkelijke prijs was: €469.00.€429.00Huidige prijs is: €429.00. - Alle Producten
Impregneerolie t.b.v hottub
€25.00Oorspronkelijke prijs was: €25.00.€24.00Huidige prijs is: €24.00. - Alle Producten
Flessenhouder
€84.00Oorspronkelijke prijs was: €84.00.€78.00Huidige prijs is: €78.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Zilvergrijs 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00.











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.